Müdürümüzün Mesajı

Sevgili Gençlerimiz,

Üniversite yaşamı, bireylerin gelişiminde ve hayata bakışında önemli rol oynayan bir dönüm noktasıdır. Bu önemli dönem, sizlere kariyerinizde başvuracağınız bilgi ve becerileri kazandırmakla kalmayacak, ufkunuzu genişleterek sizlere hayat adına yepyeni fikirler ve bakış açıları kazandıracaktır.

Biz akademisyenlerin en büyük rolü, siz gençlerimizi bilginin ışığı ile donatabilmek; iş hayatınızda karşılaşacağınız rekabet koşulları ve nitelik arayışlarına iyi bir şekilde hazırlayabilmektir. Bu aşamada sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmeyi amaçlamaktayız.

Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Finike’nin doğal güzellikleri ve yeşilliği ile iç içe, bir dünya üniversitesi olma yolunda hızla ilerleyen Akdeniz Üniversitesi çatısı altında gelişmek ve bu gelişimi sizlerle paylaşmak bizim için mutluluktur.

Hedeflerinin bilincinde olan Meslek Yüksek Okulumuz; Turizm ve Otel İşletmeciliği, Deniz ve Liman İşletmeciliği, Dış Ticaret , Bahçe Tarımı ve Meyve ve Sebze İşleme  programları ile, ülkemizin nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Çağdaş medeniyetler ufkunda, ülkemizin milli ve manevi değerlerinin bilincinde, dürüstlük ve çalışkanlığı temel ilke edinen topluma yararlı bireyler yetiştirmek bu rotadaki en büyük misyonumuzdur.

 

 

Misyon

Vizyon

İletişim

İskele Mah. Üniversite Sok. NO: 20
Finike-ANTALYA
Tel: 855 36 69
Tel: 855 36 70