Uygulamalar
Sana seslendiğimde amacım seni korkutmak değil; ya çok susadım ya da acıktım, belki de sadece beni sev istiyorum. Aslında sandığın gibi tüylerim beni soğuktan korumuyor.  Eğer kışın 6 saat bir şey yemezsem açlıktan ve soğuktan donarak ölüyorum. Sen beni soğukta içeri aldın diye sana ayak bağı olmam. Sen git dersen, ben havalar ısınınca giderim. Bil istedim. Sen oyun olsun diye üstüme tutkal döküyorsun ya hani, ben gülemiyorum seninle; çünkü canım acıyor. Kendimi yalayarak temizlemeye çalışıyorum. Zehirden ölüyorum ve sen beni öldürdüğün için sadece 1255 lira ödüyorsun. Bil istedim. Ben senin gibi güçlü değilim. Aslında yaşamak için sana muhtacım ve ben sana bunu anlatamıyorum. Çünkü ben senin gibi konuşamıyorum… 
 Yüksekokulumuz Öğrencilerinin 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliği.
 

sdr

dav

dav

sdr

Yüksekokulumuz Turizm ve Otelcilik Programı Öğrencilerinin Tekirova Amara Dolce Vita Luxury Otel’e yapmış oldukları teknik gezi.

dav

dav

Yüksekokulumuz Öğrencilerinin GÜN-KAF Fuarına yapmış oldukları teknik gezi. Yüksekokulumuz Turizm ve Otelcilik Programı Öğrencilerinin Topluma Hizmet Dersi kapsamında 15 Temmuz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi için yapmış oldukları etkinliklerden kareler.

                      

Yüksekokulumuz Bahçe Tarımı Öğrencilerinin Batem bünyesinde yürütülen Ar-ge Projeleri kapsamında Batı Akdeniz Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ve AXIA TOHUM’a yapmış oldukları teknik gezilerden kareler.

Yükesekokulumuz Turizm ve Otelcilik Programı Öğrencilerinin Topluma Hizmet Dersi kapsamında Emin Akın İ.Ö.O için yapmış oldukları korkuluklardan resimler.

 

Yüksekokulumuz Turizm ve Otelcilik Programı Öğrencileri tarafından ”  Gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla hazırlanmış olan ve Ülkemizde de yürütülmekte olan Sıfır Atık Projesi” nin hayata geçirilmesi amacıyla Topluma Hizmet Dersi kapsamında  yapmış oldukları etkinliklerden kareler.

Yüksekokulumuz Turizm ve Otelcilik Programı Öğrencileri tarafından ”  Gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla hazırlanmış olan ve Ülkemizde de yürütülmekte olan Sıfır Atık Projesi” nin hayata geçirilmesi amacıyla Topluma Hizmet Dersi kapsamında  yapmış oldukları etkinliklerden kareler.

 

Okulumuz Turizm ve Otelcilik Programı  Öğrencilerinin Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi kapsamında Engelliler Haftası İçin yapmış oldukları etkinlikten fotoğraflar.

2017-2018 Bahar Yarılı teknik inceleme gezisi kapsamında Bahçe Tarımı Örencilerinin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak ve eğitim aldıkları bölümü sahada da tanımaları adına Aquaponik Araştırma Merkezi ve Proanaliz-Profesyonel Çevre Analiz Labaratuvarı’na 14 Mart 2018 tarihinde teknik inceleme gezisi düzenlenmiştir.

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okulumuz Bahçesinde bulunan seranın bahçe tarımı öğrencileri tarafından dikime hazırlanması, dikim ve bitkilerin büyüme süreci.

                               

                          

                         

                        

                   

 

 

 

 

 

Serada yetişen mahsullerimizden yaptığımız hasat etkinliğimiz.

 

Bahçe Tarımı öğrencilerinin okulumuz bahçesindeki peyzaj çalışmaları.

 

Bahçe Tarımı Öğrencilerinin Soğuk hava deposu ve paketleme tesisi  incelemeleri.

 

 

10.04.2018 Okulumuz Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı’nın Antalya Marina’ya Teknik Gezi ziyaretinden fotoğraflar.

                                     

 

Okulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı’nın 18.04.2018 tarihindeki Teknik Gezi’sinden fotoğraflar.

                                           

 

 

Okulumuz Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı’nın ”Denizcilik Programları VII. Öğrenci Çalıştayı” ve ”Çalışma Grubu XVII. Toplantısı”ndan kareler.

Misyon

Vizyon

İletişim

İskele Mah. Üniversite Sok. NO: 20
Finike-ANTALYA
Tel: 855 36 69
Tel: 855 36 70